Нужно подтвердить вашу електронную почту

AUTORIZACE

Můžete se přihlásit prostřednictvím sociálních sítí:
Є
Nebo

Zapomněli jste heslo?

Vstoupit, my vám zavoláme

Počet dostupných vstupenek:

176

Začátek za...

23
dny
20
hodiny
50
minuty

LORDS OF THE SOUND

Instrumentální koncert

Popis Události

V České republice poprvé vystoupí slavný orchestr LORDS OF THE SOUND v programu «Oscar Music Awards»
 
ČESKÉ BUDĚJOVICE – 11. dubna v 19:00 - DK Metropol  (Senovážné nám. 248/2)

 
LORDS OF THE SOUND - to není jen hudba, ale skutečné show.
 
Projekt sdružuje talentované hudebníky, kteří hrají hudbu moderních autorů.
 
K tomuto "skromnému" názvu tvůrce inspirovala trilogie «The Lord of the Rings» («Pán prstenů»). Hudebníci říkají, že název týmu je zároveň odkazem na jejich repertoár a také svého druhu výzvou pro ně samotné.
 
Hlavní zvláštností LORDS OF THE SOUND je to, že jejich vystoupení není jen hudba, ale kompletní plnohodnotné show, kde je každé číslo doprovázeno jedinečným vizuálním, světelným show a živými vokály.
 
Je téměř nemožné navštívit dvakrát stejné vystoupení tohoto orchestru. Neustále rozšiřují svůj repertoár, přidávají do celého show nové prvky, divadelní aranžmá a speciální efekty.
 
Charakteristickým rysem LORDS OF THE SOUND se staly tematické koncerty. V pořadu „Oscar Music Awards“ zazní hudba z oscarových filmů, a toto vystoupení samo o sobě je provedeno ve stylu obřadu udělování slavné filmové ceny.
 
Pro soubor LORDS OF THE SOUND to bude první návštěva České republiky. Orchestr zahraje hudbu z takových filmů, jako například "Velký Gatsby", "James Bond", "Avatar", "Hvězdné války", "Interstellar", "Matrix", "Titanic", "Sherlock Holmes", „50 odstínů šedi'' „Pátý element“ a z mnohých dalších.
 
Celková délka koncertního programu je zhruba 2 hodiny.Máte dotaz? kontaktujte nás:
Odeslat