Нужно подтвердить вашу електронную почту

AUTORIZACE

Můžete se přihlásit prostřednictvím sociálních sítí:
Nebo

Zapomněli jste heslo?

Vstoupit, my vám zavoláme

Počet dostupných vstupenek:

31

Začátek za...

0
dny
0
hodiny
0
minuty

DRUHA RIKA

Sólový koncert

Popis Události

Víte, kdy si nejlépe uvědomíme rychlost plynutí času? Když si vzpomeneme, že skupina DRUHA RIKA existuje již více než 20 let! Dokážete si představit, jak dlouho už svým příznivcům přináší potěšení svou prací? Některé z nich jsou opravdové „evergreeny“: například „Tři minuty“, u kterých si nelze ani představit, že by někdy omrzely. Pokaždé, když skupina překvapí publikum neobvyklými řešeními, neotřelými nápady a omračujícími skladbami. Chcete vidět umělce na vlastní oči? Přijďte na koncert skupiny DRUHA RIKA.

 

Dne 11.listopadu v 19:00 v Praze v Retro Music Hall (Francouzská 75/4, Praha 2) předvede jedna z nejúspěšnějších rockových kapel Ukrajiny, DRUHA RIKA, svůj první sólový koncert v České republice. Vstup do Retro Music Hall bude otevřen od 19:00. Koncert začíná v 20:00.

 

Skupina DRUHA RIKA se objevila v roce 1996. Její zakladatelé Charčyšyn, Baranovskij a Skuratovskij se tehdy orientovali na tvorbu ve stylu Depeche Mode a dali si název Second River. Tyto písně zpívali hudebníci v původní angličtině, ale protože vystupovat doma na Ukrajině, dospěli k závěru, že je čas převést tvorbu skupiny do domácího formátu. Takže se přejmenovali na "Druhou řeku" a začali vystupovat na různých festivalech. Nutno uznat, že tato vystoupení byla více než úspěšná a začala přinášet umělcům první vítězství.

 

6 alb (hlavní album „Rekordy“ dosáhlo statutu „zlatého“ hned v den svého vydání), sborníky nejlepších písní, 10 top singlů, 25 videí, z nichž 20 se ocitlo v čele hitparády země. DR má na kontě také velký počet koncertních turné a festivalů. DRUHA RIKA – to je kvalitní zvuk, neotřelé klipy, nevyčerpatelná energie a skutečná, živá hudba, která působí mimo veškeré hranice a formáty!

 

Cena vstupenky je 600 Kč. Vstupenky na místo u stolku stojí: 1000, 1200, 1400 a 2000 Kč.

Máte dotaz? kontaktujte nás:
Odeslat