Нужно подтвердить вашу електронную почту

AUTORIZACE

Můžete se přihlásit prostřednictvím sociálních sítí:
Nebo

Zapomněli jste heslo?

Vstoupit, my vám zavoláme

Počet dostupných vstupenek:

143

Začátek za...

0
dny
0
hodiny
0
minuty

Tina Karol

Sólový koncert

Popis Události

Dne 27. listopadu se v 19:30 v pražském divadle Hybernia (nám. Republiky 4) představí populární ukrajinská zpěvačka a hvězda nejrůznějších televizních pořadů Tina Karol, která potěší příznivce jejího talentu skvělým sólovým programem "Intonacii"

Tina Karol byla uznána jako nejlepší zpěvačka Ukrajiny na úrovni "M1 Music Awards - 2017" (nominace hudebního televizního kanálu M1 Ukrajina).

Zpěvačka nabídne posluchačům své nejoblíbenější hity a také předvede několik premiér nových písní. Nenechte si ujít tento jedinečný koncert, který toto všechno spojuje dohromady! Všichni jsme pod jednou hvězdou!

Její láska k hudební scéně už trvá déle než deset let: písně Tiny Karol se staly skutečným soundtrackem k životům milionů lidí. Její tvorba rozehrává celou škálu emocí od smutku až k radosti, od lyriky k ďábelské jízdě. Zpěvačka a její písně se staly skutečným příkladem vytrvalosti, vitality a duchovní krásy. Tina Karol vždy zpívá se stejnou silou, s jakou miluje, díky čemuž získává hudba lidský hlas.

Tina Karol nejednou řekla, že hudba má léčit duše lidí, tvořit a zušlechťovat, dávat naději do budoucna, a právě to všechno uvidíme v programu nejlepších písní za více než deset let zpěvaččiny kariéry.

Máte dotaz? kontaktujte nás:
Odeslat